+ 386 3 7036 420 os.prebold@sola-prebold.si

ATLETSKO TEKMOVANJE

Včeraj je v Žalcu potekalo medobčinsko posamično prvenstvo v atletiki za osnovne šole. Tekmovanja se je udeležilo tudi 30 učenk in učencev naše šole. Vsi so se zelo potrudili in dosegli številne dobre rezultate in uvrstitve. Nekateri so se uvrstili tudi na področno tekmovanje. S svojimi rezultati so najbolj izstopali in se uvrstili na zmagovalne stopničke naslednji učenci:

– 1. mesto so osvojili Alen Mešanovič v metu vorteksa, Lovro Kralj v teku na 1000 metrov, Jaša Pilih v teku na 300 metrov in Ula Štrakl v suvanju krogle.

– 2. mesto sta osvojila Gašper Blatnik v skoku v daljino in Jaša Klančnik v metu vorteksa.

– 3. mesto je osvojil Luka Ukmar v teku na 300 metrov.

Vsem učencem iskreno čestitamo za trud, dobre rezultate in uspešno zastopanje naše šole.

učitelji športa z vodstvom šole

Dostopnost