+ 386 3 7036 420 os.prebold@sola-prebold.si

Tekmovanje iz matematike za vegovo priznanje

V sredo, 5. 4. 2023, je v Šoštanju potekalo regijsko tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Vegovo priznanje. Tekmovanja se je udeležilo 12 tekmovalcev, in sicer: Luka Klančnik, Anže Lamot, Lovro Potočnik, Jona Debelak, Lara Jošt, Helena Uplaznik, Tian Šuster, Nika Gostečnik, Aljaž Lamot, Miha Flis, Maj Pilih in Urban Prodnik.
V soboto, 22. 4. 2023, je na naši šoli potekalo državno tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Vegovo priznanje. Tekmovanja sta se udeležila Luka Klančnik in Aljaž Lamot.
Aljaž Lamot iz 8. b-razreda je prejel srebrno priznanje.

Čestitke vsem učencem za udeležbo na regijskem in državnem tekmovanju!
Nina Budna, vodja tekmovanja

V sredo, 5. 4. 2023, je v Šoštanju potekalo regijsko tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Vegovo priznanje. Tekmovanja se je udeležilo 12 tekmovalcev, in sicer: Luka Klančnik, Anže Lamot, Lovro Potočnik, Jona Debelak, Lara Jošt, Helena Uplaznik, Tian Šuster, Nika Gostečnik, Aljaž Lamot, Miha Flis, Maj Pilih in Urban Prodnik.
V soboto, 22. 4. 2023, je na naši šoli potekalo državno tekmovanje osnovnošolcev v znanju matematike za Vegovo priznanje. Tekmovanja sta se udeležila Luka Klančnik in Aljaž Lamot.
Aljaž Lamot iz 8. b-razreda je prejel srebrno priznanje.

Čestitke vsem učencem za udeležbo na regijskem in državnem tekmovanju!
Nina Budna, vodja tekmovanja

Dostopnost