POPOLDANSKE GOVORILNE URE (17.00–18.00)

1. popoldanske govorilne ure11. oktober – torek 13. oktober – četrtekrazredna stopnja predmetna stopnja 
2. popoldanske govorilne ure8. november – torek 10. november – četrtekrazredna stopnja predmetna stopnja
3. popoldanske govorilne ure6. december – torek 8. december – četrtekrazredna stopnja predmetna stopnja
4. popoldanske govorilne ure10. januar – torek 12. januar – četrtekrazredna stopnja predmetna stopnja
5. popoldanske govorilne ure7. februar – torek 9. februar – četrtekrazredna stopnja predmetna stopnja
6. popoldanske govorilne ure7. marec – torek 9. marec – četrtekrazredna stopnja predmetna stopnja
7. popoldanske govorilne ure11. april – torek 13. april – četrtekrazredna stopnja predmetna stopnja
8. popoldanske govorilne ure9. maj – torek 11. maj – četrtekrazredna stopnja predmetna stopnja

INDIVIDUALNE URE

Priimek in ime termin prostor
Nada Amonponedeljek, 8.20–9.05Kabinet geo/zgo
Urška Bratušasreda, 11.55-12.40Kabinet mat
Nina Budnaponedeljek, 9.25–10.10Kabinet mat
Anja CelinšekPo dogovoru/
Bojana Cestniktorek, 9.25–10.10Kabinet RS
Ada Čakštorek, 8.20–9.05Kabinet slj
Marijana GlušičPo dogovoru/
Nuša Gorjancsreda, 9.25–10.10Kabinet TJ
Eva Greifonerponedeljek, 8.20–9.05Kabinet TJ
Ksenija Guček Pereiratorek, 11.05–11.50Kabinet RS
Pia HrastnikPo dogovoru/
Nives HudejPo dogovoru/
Petra Hriberniktorek, 10.15–11.00/Kabinet TJ
Bojana Hrovatponedeljek, 10.15–11.00Kabinet gum/lum
Sonja Jakušsreda, 8.20–9.05Kabinet 2.r
Ana Jančigajponedeljek, 9.25–10.10Kabinet 1.r
Marjeta Kačičsreda, 9.25–10.10Kabinet RS
Saša Kendačetrtek, 10.15–11.00Kabinet RS
Marjana Kladniksreda, 10.15–11.00Kabinet geo/zgo
Janja Klančnikčetrtek, 7.30–8.15Kabinet 1.r
Breda Kočevarsreda, 9.25–10.10Kabinet 2.r
Mateja Kočevarčetrtek, 9.25–10.10Kabinet bio/kem
Maja Koštomajsreda, 10.15–11.00Kabinet gum/lum
Mateja Krajncsreda, 8.20–9.05Kabinet rač
Vanja Krajnctorek, 8.20–9.05Kabinet RS
Milena Križnik Golavšekčetrtek, 11.05–11.50Kabinet DSP
Andreja Kroflsreda, 7.30–8.15Kabinet 2.r
Sergeja Kulovecsreda, 9.25–10.10Kabinet fiz
Vesna Kumerpo dogovoruPisarna pom. rav.
Nives Kunejsreda, 9.25–10.10Kabinet RS
Lucija KupecPo dogovoru
Metka Leskovšekčetrtek, 8.20–9.05Kabinet bio/kem
Anja Menihčetrtek, 10.15–11.00Kabinet opb
Darja Melinc Mikličsreda, 10.15–11.00Kabinet slj
Maja Mesarec Hercogpo dogovoru
Antonija Ocvirktorek, 10.15–11.00Kabinet RS
Mojca Pevec Satlerpo dogovoru
Marjan Plavčakponedeljek, 8.20–9.05Kabinet špo
Yanika A. Potočnikponedeljek, 11.05–11.50Kabinet TJ
Oton Račečičponedeljek, 7.30–8.15Kabinet šport
Nežka Ana RajhPo dogovoruKabinet šss
Ida Strožerpetek, 9.25–10.10Kabinet 1.r
Marjeta StrožičPo dogovoru
Andreja Širec KavklerPo dogovoru
Davorin Šketponedeljek, 9.05-9.50Kabinet rač
Mojca Šketasreda, 9.25–10.10Kabinet 2.r
Saša Škoflekpetek, 7.30 - 8.15Kabinet TJ
Nika Tiršektorek, 11.05–11.50Kabinet 1.r
Tina Vidalisreda, 7.30 - 8.15Kabinet slj
Katja Vidmar Lazartorek, 11.05–11.50Kabinet špo
Irena Vovk Arteljsreda, 10.15–11.00Kabinet 1.r