Ime in priimekIDČasRazred
Mojca ŠketaBesedni mehurčkičetrtek 6. ura2.
Vanja KrajncZabavna matematika3.
Darja Melinc MikličMale sive celicetorek, 7. ura7., 8., 9.
Damjana PodpečanVesela šolapetek, 7. ura7. – 9.
Katja Vidmar LazarKošarka 4.,5. (K4)sreda, 8. ura
Katja Vidmar LazarKošarka 6., 7. (K6)torek, 8. ura
Katja Vidmar LazarNogomet 5., 6. (N5)ponedeljek, 8. ura
Katja Vidmar LazarOdbojka 2.r (02)petek, 7. ura
Katja Vidmar LazarOdbojka 3.r (03)četrtek, 7. ura
Katja Vidmar LazarNogomet 8. in 9.
Katja Vidmar LazarŠportna tekmovanjapetek, 10. ura – po dogovoru4.– 9.
Vesna KumerŠolski novinarjitorek, 6. ura8.,9.
Vesna KumerTV-krožektorek, 7. in 8. ura8.,9.
Nika KolencOtroški parlamentpo dogovoru2.– 9.
Ida StrožerUstvarjalni krožektorek, 7. ura1.
Janja KlančnikRačunalniške želvicepred tekmovanjem1.-3.
Irena Vovk ArteljRočna delačetrtek 6. ali 7. ura4.
Irena Vovk ArteljBRIHTA – logika za najmlajšesreda, 5. ura1.
Urška BratušaPrvaki znanjapo dogovoru8., 9.
Marjan PlavčakFilatelija – nadarjenitorek, 6., 7. ura
Marjan PlavčakŠportna tekmovanjapetek, 10. ura – po dogovoru5. – 9.
Nuša GorjancEnglish Onlyponedeljek, 7. ura7. – 8.
Bojana CestnikMlOPZponedeljek, 6. ura1., 2.
Saša BregarPlanincipo dogovoru s PD Prebold6. - 9.
Anita ZupancPlanincipo dogovoru s PD Prebold1.– 5.
Saša BregarNemška dramačetrtek, 6. ura5. - 6.
Breda TekavcLikovni krožekponedeljek, 6.ura6.-9.
Bojana HrovatGLPčetrtek, 7. ura8.
Bojana HrovatOPZponedeljek, sreda – 7. ura3.-5.
Bojana HrovatMPZponedeljek, torek, sreda, četrtek – 8. ura6.-9.
Bojana HrovatProstovoljstvopo dogovoru9.
Klavdija ŠancaDelo z učenci drugojezičnega okolja2., 3., 6., 7.
Antonija OcvirkVesela šola 1četrtek, 8. ura4.– 6.
Marjeta Kačič, Nives KunejDramski krožekpo dogovoru4.,5.
Nika KolencSkrivnosti preteklosti skozi pravljicetorek, 6.ura2.
Nika KolencSkrivnosti preteklosti skozi pravljicesreda, 6.ura3., 4.
Učiteljice SLJ, razredničarke RSBralna značka1.-9.
Marjeta Kačič, Antonija OcvirkKolesarski krožeknovember-maj5.
Vesna KumerKnjižni klub 2oktober-januar6., 7.
Janja KotnikKnjigožersreda 6. ura4.
Pia DečmanRisanje mandalčetrtek, 7. ura4., 5.