ŠPORTNI  DNEVI

ŠPORTNI DNEVI od 1. – 5. razreda
Št.časvsebinanosilci
1.septemberAtletikaMarjan Plavčak
2.septemberJesenski pohodKatja Vidmar Lazar
3.januar, aprilZimski športni dan (2. r -5. r), Plavanje (1. r)Katja Vidmar Lazar, Marjan Plavčak, razredniki
4.oktoberOrientacija ( 1.- 9. r)razredniki
5.junijIgre z žogoKatja Vidmar Lazar
ŠPORTNI DNEVI od 6. – 9. razreda
Št.časvsebinanosilci
1.septemberJesenski pohodKatja Vidmar Lazar
2.septemberAtletika - peterobojMarjan Plavčak
3.oktoberOrientacijaMarjan Plavčak, razredniki
4.januarZimski športni danKatja Vidmar Lazar
5.junijIgre z žogoKatja Vidmar Lazar
NARAVOSLOVNI DNEVI
Razredčasvsebinanosilci
1.        oktoberZdravje zate in zamerazredniki, Mihaela Tostovršnik
majTravnik in poljeIda Strožer
junijNa kmetiji Ida Strožer
2.        oktoberZdravje zate in zamerazredniki, Mihaela Tostovršnik
oktoberGozdMojca Šketa
majVrtMojca Šketa
3.        oktoberZdravje zate in zamerazredniki, Mihaela Tostovršnik
marecČutilaM. Milić
aprilOdpadkiM. Milić
4.        oktoberZdravje zate in zamerazredniki, Mihaela Tostovršnik
majV kraljestvu rastlin in živaliBojana Cestnik
junijRogatec-muzej na prostemJanja Kotnik
5.        oktoberZdravje zate in zamerazredniki, Mihaela Tostovršnik
oktoberJedilni list za človekaNives Kunej
aprilZakaj piha veterNives Kunej
6.oktoberPrva pomočMihaela Tostovršnik
CŠODUre naravoslovjaMetka Leskovšek
CŠODUre naravoslovjaMetka Leskovšek
7.oktoberZdravje zate in zameMihaela Tostovršnik
novemberProjekt Kraljestvo živaliMetka Leskovšek, Mihaela Tostovršnik
aprilTekoče in stoječe vodeMetka Leskovšek Mihaela Tostovršnik
8.oktober(Mozirski gaj)Mihaela Tostovršnik
marecZdravje zate in zameMihaela Tostovršnik
oktoberMoje teloMihaela Tostovršnik
9.oktoberPrirodoslovni muzejMihaela Tostovršnik
aprilZdravje zate in zameMetka Leskovšek, Maja Zagoričnik, Mateja Kočevar
januarEksperimenti v naravoslovjuMetka Leskovšek
TEHNIŠKI DNEVI
Razredčas vsebina nosilci
1.        decemberDelavnice (+proslava) - ogled filmarazredniki, M. Krajnc
februarPustAnja Celinšek
aprilVremeIrena V. Artelj
2.        decemberDelavnice - ogled filmarazredniki, M. Krajnc
februarPustAnja Celinšek
aprilIz babičine skrinjeAndreja Gladek
3.        decemberDelavnice - ogled filmarazredniki, M. Krajnc
februarPustAnja Celinšek
majPotujemoAntonija Ocvirk
4.        decemberDelavnice - ogled filmarazredniki, M. Krajnc
februarPustAnja Celinšek
februarElektrikaJanja Kotnik
majFosilJanja Kotnik
5.        decemberDelavnice - ogled filmarazredniki, M. Krajnc
februarPustAnja Celinšek
marecGrad VelenjeMarjeta Kačič
majPreproste naprave (škripec, gugalnica,dvigalo)Marjeta Kačič
6.septemberIzdelava albumaM. Zagoričnik, M. Strožič
novemberMuzej gozdarstva in lesarstva VrbovecMaja Zagoričnik
decemberFilm, delavniceMateja Krajnc
februarPust - delavniceCŠOD Areh
7.novemberKraljestvo živali (projekt)M. Krajnc, M. Strožič, M. Leskovšek
novemberKraljestvo živali (projekt)M. Krajnc, M. Strožič, M. Leskovšek
februarPust - delavniceAktiv PB
8.aprilŠolski center Celje (delavnice za učence)M. Zagoričnik, I. Maganja
decemberFilm, delavniceMateja Krajnc
februarPust - delavniceAktiv PB
9.oktoberŠolski center Velenje (delavnice za učence)M. Zagoričnik, I. Maganja
decemberFilm, delavniceMateja Krajnc
februarPust-delavniceMaja Zagoričnik
majIzdelava scene za valetoB. Hrovat, D. Melinc Miklič
KULTURNI DNEVI
Razredčasvsebinanosilci
1.-3.novemberPeter Kus – Orkester izvirnih instrumentov in delavnicaB. Hrovat, razredniki
decemberVeseli decemberAntonija Ocvirk, Damijana Turnšek
aprilGledališko odraščanje (Erazem in potepuh)Marjeta Strožič
decemberTa veseli dan kulture (Bralne delavnice)M. Strožič, M. Šketa, N. Kunej
4.-5.novemberpredstava Kekec-ŽalecB. Hrovat in razredniki
aprilGledališko odraščanje (Erazem in potepuh)Marjeta Strožič
decemberTa veseli dan kulture (Bralne delavnice)M. Strožič, M. Šketa, N. Kunej
6.novemberpredstava Kekec - ŽalecBojana Hrovat in razredniki
decemberTa veseli dan kulture (Bralne delavnice)M. Strožič, N. Kunej
aprilGledališki abonma SLG CeljeM. Strožič, N. Amon
7.prilagojen terminKoncert Simfoničnega orkestraBojana Hrovat
prilagojen terminProjekt 96 + bontonB. Hrovat, V. Kumer, N. Gorjanc
aprilGledališki abonma SLG CeljeM. Strožič, N. Amon
8.decemberSen kresne nočiNuša Gorjanc
prilagojen terminProjekt 96 + bontonB. Hrovat, V. Kumer, N. Gorjanc
aprilGledališki abonma SLG CeljeM. Strožič, N. Amon
9.decemberSen kresne nočiNuša Gorjanc
prilagojen terminProjekt 96 + bontonB. Hrovat, V. Kumer, N. Gorjanc
aprilGledališki abonma SLG CeljeM. Strožič, N. Amon